featuredilk sayfaKombi

Kombi Bakımının Faydaları Nelerdir?

Kombi bakımının faydaları
Kombi bakımları her sene yılda 1–2 kez tekrarlanmalıdır. Kombi bakımı düzenli olarak yaptıran kombi sahipleri birçok avantaj sağlar.

Kombi bakımı hizmetlerinin en önemli faydaları şu şekilde sıralanabilir:
Kombi bakımı güvenlik sağlar: Kombiler bakımları yapılmadığında ya da arızalandığında ciddi güvenlik riski oluşturabilirler. Dönemsel kombi bakımı süreçleri sırasında gaz kaçaklarının olup olmadığı, patlama risklinin bulunup bulunmadığı gibi önemli parametreler kontrol edilir. Aynı zamanda karbon monoksit zehirlenmesi ihtimali de sorgulandığı için kullanıcıların güvenlik riskleri ortadan kaldırılır.
Kombi bakımı enerji tüketimini azaltır: Dönemsel olarak gerçekleştirilen kombi bakımı işlemleri kombilerin daha verimli çalışmasını sağlayarak doğalgaz tüketimini azaltır. Böylece kombi sahipleri hem tasarruf etmiş hem de atmosferdeki karbon birikiminin artmasını önleyerek çevreyi korumuş olurlar.
Kombi bakımı kombi tamiri masraflarını azaltır: Dönemsel olarak bakımları yapılan kombilerin potansiyel arıza nedenleri bakım işlemleri sırasında tespit edilebilir. Böylelikle ciddi bir arıza oluşmadan önce gerektiği takdirde aşınan parçalar değiştirilerek olası tamirat süreçleri engellenir.
Kombi bakımı kombinin ömrünü uzatır: Kombi bakımlarının düzenli olarak gerçekleşmesi kombilerin ömrünü uzatır. Hem kombi aksamlarının temizlenmesi hem kombinin aksayan parçalarının tespit edilmesi hem de kombinin aşırı zorlanmasının engellenmesi açısından kombi bakım süreçleri elzem öneme sahiptir.

+90 542 403 41 81

0380 514 57 67

Düzce Merkez

Nusrettin Mahallesi İstiklal Caddesi No:14/b 81010

Haftanın 7 Günü

09:00 - 22:00